Click here to revoke the Cookie consent

AKO SI REZERVOVAŤ MIESTNOSŤ?

1

Vyberte si z množstva dostupných miestností

Nájdite miestnosť podľa svojich predstáv, skontrolujte jej dostupnosť v požadovaný termín, a kliknite na tlačidlo “Rezervácia”. V ďalšom kroku si ešte môžete zvoliť dodatočné zariadenia alebo služby.

2

Platba

Zaplatiť môžete pomocou zabezpečených platobných metód. Platba je rýchla a bezpečná. Podporujeme prevody pre najpoužívanejšie Slovenské banky a hlavné platobné karty.

3

Kupón

Po prijatí platby okamžite obdržíte na zadaný mail kupón, spolu s potrebnými údajmi na jeho uplatnenie priamo u partnera.

Výber miestnosti

Miestnosti môžete nájsť na našej hlavnej stránke www.miestnosti.sk. Dostupnosť si overíte zadaním konkrétneho dátumu do filtra a následným kliknutím na tlačidlo hľadať. Filter Vám umožňuje zobraziť konkrétne typy miestností alebo miestností podľa zadanej lokality

Rezervácia

Rezerváciu vykonáte jednoduchým zadaním požadovaného dátumu alebo dátumu a času pri hodinových rezerváciach. Systém Vám v kalendári zobrazí prehľadným spôsobom dátum a čas, ktorý je dostupný alebo naopak nedostupný. Po výbere špecifického dátumu alebo dátumu a času v kalendári uvidíte predbežnú cenu a kliknete na tlačidlo “Rezervácia”.

Platba

Po prekliknutí cez rezervačný krok sa dostanete na platobnú stránku. Portál www.miestnosti.sk podporuje viacero typov platieb. Pre úspešné vykonanie rezervácie budete požiadaný o vyplnenie potrených údajov. V prípade že ste zaregistrovaný a prihlásený, údaje sa vyplnia automaticky.

Zaplatenie a kupón

Po zadaní a skontrolovaní údajov na stránke platby alebo prípadnom výbere dodatočných služieb a zariadení kliknite na tlačidlo “zarezervovať”. Po kliknutí budete presmerovaný na platobnú bránu, v ktorej si vyberiete spôsob platby a vykonáte zaplatenie. Po prijatí prostriedkov Vám bude okamžite poslaný kupón na Vami zadanú emailovú adresu.